Anti ZNF280A pAb (ATL-HPA044475)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA044475-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$478.00
Gene Name: ZNF280A
Alternative Gene Name: 3'OY11.1, SUHW1, ZNF280, ZNF636
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000038535: 35%, ENSRNOG00000055631: 35%
Entrez Gene ID: 129025
Uniprot ID: P59817
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | IHC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | HFRQYPAHVSQPANHVTSMAKAIMPVSLSEGRSTDSPVTMKSSSEPGYKMSSPQVVSPNYSDSLPPGTQCLVGAMVSGGGRNESSPDSKRLSTSDINSRDSKRVKLRDGIPGVPSLAVVPSDMSSTISTNTPSQGICNSSNHVQNGVTFPWPDANGKA |
| Gene Sequence | HFRQYPAHVSQPANHVTSMAKAIMPVSLSEGRSTDSPVTMKSSSEPGYKMSSPQVVSPNYSDSLPPGTQCLVGAMVSGGGRNESSPDSKRLSTSDINSRDSKRVKLRDGIPGVPSLAVVPSDMSSTISTNTPSQGICNSSNHVQNGVTFPWPDANGKA |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000038535 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000055631 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti ZNF280A pAb (ATL-HPA044475) | |
| Datasheet | Anti ZNF280A pAb (ATL-HPA044475) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti ZNF280A pAb (ATL-HPA044475) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti ZNF280A pAb (ATL-HPA044475) | |
| Datasheet | Anti ZNF280A pAb (ATL-HPA044475) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti ZNF280A pAb (ATL-HPA044475) |