Anti SAMD4A pAb (ATL-HPA043061)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA043061-100
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$638.00
Gene Name: SAMD4A
Alternative Gene Name: DKFZP434H0350, hSmaug1, KIAA1053, SAMD4, Smaug, SMG, SMGA
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000021838: 94%, ENSRNOG00000010489: 95%
Entrez Gene ID: 23034
Uniprot ID: Q9UPU9
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | WB, IHC |
| Reactivity | Human, Mouse, Rat |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | MWLNHLEDRTSTSFGGQNRGRSDSVDYGQTHYYHQRQNSDDKLNGWQNSRDSGICINASNWQDKSMGCENGHVPLYSSSSVPTTINTIGTSTS |
| Gene Sequence | MWLNHLEDRTSTSFGGQNRGRSDSVDYGQTHYYHQRQNSDDKLNGWQNSRDSGICINASNWQDKSMGCENGHVPLYSSSSVPTTINTIGTSTS |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000021838 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000010489 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti SAMD4A pAb (ATL-HPA043061) | |
| Datasheet | Anti SAMD4A pAb (ATL-HPA043061) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti SAMD4A pAb (ATL-HPA043061) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti SAMD4A pAb (ATL-HPA043061) | |
| Datasheet | Anti SAMD4A pAb (ATL-HPA043061) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti SAMD4A pAb (ATL-HPA043061) |