Anti RABL2A pAb (ATL-HPA042700)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA042700-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$478.00
Gene Name: RABL2A
Alternative Gene Name:
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000022621: 72%, ENSRNOG00000013947: 74%
Entrez Gene ID: 11159
Uniprot ID: Q9UBK7
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | IHC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | KLFNDAIRLAVSYKQNSQDFMDEIFQELENFSLEQEEEDVPDQEQSSSIETPS |
| Gene Sequence | KLFNDAIRLAVSYKQNSQDFMDEIFQELENFSLEQEEEDVPDQEQSSSIETPS |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000022621 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000013947 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti RABL2A pAb (ATL-HPA042700) | |
| Datasheet | Anti RABL2A pAb (ATL-HPA042700) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti RABL2A pAb (ATL-HPA042700) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti RABL2A pAb (ATL-HPA042700) | |
| Datasheet | Anti RABL2A pAb (ATL-HPA042700) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti RABL2A pAb (ATL-HPA042700) |