Anti MYO9A pAb (ATL-HPA039812)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA039812-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$478.00
Gene Name: MYO9A
Alternative Gene Name: FLJ11061, FLJ13244, MGC71859
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000039585: 77%, ENSRNOG00000011619: 76%
Entrez Gene ID: 4649
Uniprot ID: B2RTY4
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | IHC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | MESEYAISEKSERSLALSSLKTAGKSEPSSKLRKQLKKQQDSLDVVDSSVSSLCLSNTASSHGTRKLFQIYSKSPFYRAASGNEALGMEGPLGQ |
| Gene Sequence | MESEYAISEKSERSLALSSLKTAGKSEPSSKLRKQLKKQQDSLDVVDSSVSSLCLSNTASSHGTRKLFQIYSKSPFYRAASGNEALGMEGPLGQ |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000039585 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000011619 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti MYO9A pAb (ATL-HPA039812) | |
| Datasheet | Anti MYO9A pAb (ATL-HPA039812) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti MYO9A pAb (ATL-HPA039812) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti MYO9A pAb (ATL-HPA039812) | |
| Datasheet | Anti MYO9A pAb (ATL-HPA039812) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti MYO9A pAb (ATL-HPA039812) |