Anti SMPDL3A pAb (ATL-HPA030148)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA030148-100
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$638.00
Gene Name: SMPDL3A
Alternative Gene Name: ASM3A, ASML3a, FLJ20177, yR36GH4.1
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000019872: 74%, ENSRNOG00000000815: 76%
Entrez Gene ID: 10924
Uniprot ID: Q92484
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | ICC, IHC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | SPVNSLFVAPAVTPVKSVLEKQTNNPGIRLFQYDPRDYKLLDMLQYYLNLTEANLKGESIWKLEYILTQTYDIEDLQPESLYGLAKQFTILDSKQFIKYYNYFFVSYDSSATCDKTCKAFQICAIM |
| Gene Sequence | SPVNSLFVAPAVTPVKSVLEKQTNNPGIRLFQYDPRDYKLLDMLQYYLNLTEANLKGESIWKLEYILTQTYDIEDLQPESLYGLAKQFTILDSKQFIKYYNYFFVSYDSSATCDKTCKAFQICAIM |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000019872 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000000815 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti SMPDL3A pAb (ATL-HPA030148) | |
| Datasheet | Anti SMPDL3A pAb (ATL-HPA030148) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti SMPDL3A pAb (ATL-HPA030148) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti SMPDL3A pAb (ATL-HPA030148) | |
| Datasheet | Anti SMPDL3A pAb (ATL-HPA030148) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti SMPDL3A pAb (ATL-HPA030148) |