Anti OLFML2A pAb (ATL-HPA022254)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA022254-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$478.00
Gene Name: OLFML2A
Alternative Gene Name: FLJ00237
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000046618: 95%, ENSRNOG00000014034: 92%
Entrez Gene ID: 169611
Uniprot ID: Q68BL7
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | IHC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | FYTVETVSSGTDCRCSCTAPPSSLNPCENEWKMEKLKKQAPELLKLQSMVDLLEGTLYSMDLMKVHAYVHKVASQMNTLEESIKANLSREN |
| Gene Sequence | FYTVETVSSGTDCRCSCTAPPSSLNPCENEWKMEKLKKQAPELLKLQSMVDLLEGTLYSMDLMKVHAYVHKVASQMNTLEESIKANLSREN |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000046618 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000014034 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti OLFML2A pAb (ATL-HPA022254) | |
| Datasheet | Anti OLFML2A pAb (ATL-HPA022254) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti OLFML2A pAb (ATL-HPA022254) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti OLFML2A pAb (ATL-HPA022254) | |
| Datasheet | Anti OLFML2A pAb (ATL-HPA022254) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti OLFML2A pAb (ATL-HPA022254) |