Anti ZNF37A pAb (ATL-HPA003172)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA003172-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$478.00
Gene Name: ZNF37A
Alternative Gene Name: KOX21, ZNF37
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000054737: 41%, ENSRNOG00000048894: 41%
Entrez Gene ID: 7587
Uniprot ID: P17032
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | WB, IHC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | FITHQQTHPRENHYGNECGENIFEESILLEHQSVYPFSQKLNLTPIQRTHSINNIIEYNECGTFFSEKLVLHLQQRTHTGE |
| Gene Sequence | FITHQQTHPRENHYGNECGENIFEESILLEHQSVYPFSQKLNLTPIQRTHSINNIIEYNECGTFFSEKLVLHLQQRTHTGE |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000054737 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000048894 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti ZNF37A pAb (ATL-HPA003172) | |
| Datasheet | Anti ZNF37A pAb (ATL-HPA003172) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti ZNF37A pAb (ATL-HPA003172) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti ZNF37A pAb (ATL-HPA003172) | |
| Datasheet | Anti ZNF37A pAb (ATL-HPA003172) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti ZNF37A pAb (ATL-HPA003172) |