Anti VPS37A pAb (ATL-HPA024705)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA024705-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$324.00
Gene Name: VPS37A
Alternative Gene Name: FLJ32642, HCRP1, PQBP2, SPG53
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000031600: 92%, ENSRNOG00000012001: 92%
Entrez Gene ID: 137492
Uniprot ID: Q8NEZ2
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | WB, ICC, IHC |
| Reactivity | Human, Mouse, Rat |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | DVPDAFPELSELSVSQLTDMNEQEEVLLEQFLTLPQLKQIITDKDDLVKSIEELARKNLLLEPSLEAKRQTVLDKYELLTQMKSTF |
| Gene Sequence | DVPDAFPELSELSVSQLTDMNEQEEVLLEQFLTLPQLKQIITDKDDLVKSIEELARKNLLLEPSLEAKRQTVLDKYELLTQMKSTF |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000031600 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000012001 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti VPS37A pAb (ATL-HPA024705) | |
| Datasheet | Anti VPS37A pAb (ATL-HPA024705) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti VPS37A pAb (ATL-HPA024705) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti VPS37A pAb (ATL-HPA024705) | |
| Datasheet | Anti VPS37A pAb (ATL-HPA024705) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti VPS37A pAb (ATL-HPA024705) |