Anti UBL4A pAb (ATL-HPA003617)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA003617-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$324.00
Gene Name: UBL4A
Alternative Gene Name: DXS254E, GDX, GET5, MDY2, TMA24, UBL4
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000015290: 89%, ENSRNOG00000053061: 88%
Entrez Gene ID: 8266
Uniprot ID: P11441
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | WB, IHC |
| Reactivity | Human, Mouse, Rat |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | VSTLKQLVSEKLNVPVRQQRLLFKGKALADGKRLSDYSIGPNSKLNLVVKPLEKVLLEEGEAQRLADSPPPQVWQLISKVLARHFSAADASRVLEQLQRDYERSLSRLTLDDIERLASRFLHPEVTETMEKG |
| Gene Sequence | VSTLKQLVSEKLNVPVRQQRLLFKGKALADGKRLSDYSIGPNSKLNLVVKPLEKVLLEEGEAQRLADSPPPQVWQLISKVLARHFSAADASRVLEQLQRDYERSLSRLTLDDIERLASRFLHPEVTETMEKG |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000015290 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000053061 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti UBL4A pAb (ATL-HPA003617) | |
| Datasheet | Anti UBL4A pAb (ATL-HPA003617) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti UBL4A pAb (ATL-HPA003617) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti UBL4A pAb (ATL-HPA003617) | |
| Datasheet | Anti UBL4A pAb (ATL-HPA003617) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti UBL4A pAb (ATL-HPA003617) |