Anti TTC39A pAb (ATL-HPA043440)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA043440-100
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$638.00
Gene Name: TTC39A
Alternative Gene Name: C1orf34, DEME-6, KIAA0452
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000028555: 93%, ENSRNOG00000047573: 96%
Entrez Gene ID: 22996
Uniprot ID: Q5SRH9
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | WB, ICC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | FLTNQFSEALSYLKPRTKESMYHSLTYATILEMQAMMTFDPQDILLAGNMMKEAQMLCQRHRRKSSVTDSFSSLVNRPTLGQFTEEEIHAEV |
| Gene Sequence | FLTNQFSEALSYLKPRTKESMYHSLTYATILEMQAMMTFDPQDILLAGNMMKEAQMLCQRHRRKSSVTDSFSSLVNRPTLGQFTEEEIHAEV |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000028555 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000047573 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti TTC39A pAb (ATL-HPA043440) | |
| Datasheet | Anti TTC39A pAb (ATL-HPA043440) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti TTC39A pAb (ATL-HPA043440) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti TTC39A pAb (ATL-HPA043440) | |
| Datasheet | Anti TTC39A pAb (ATL-HPA043440) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti TTC39A pAb (ATL-HPA043440) |