Anti RNF19A pAb (ATL-HPA023652)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA023652-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$324.00
Gene Name: RNF19A
Alternative Gene Name: DKFZp566B1346, dorfin, RNF19
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000022280: 98%, ENSRNOG00000009658: 93%
Entrez Gene ID: 25897
Uniprot ID: Q9NV58
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | WB, IHC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | EMCTDKNSIFSTNTSSDNGLTSISKQIGDFIECPLCLLRHSKDRFPDIMTCHHRSCVDCL |
| Gene Sequence | EMCTDKNSIFSTNTSSDNGLTSISKQIGDFIECPLCLLRHSKDRFPDIMTCHHRSCVDCL |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000022280 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000009658 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti RNF19A pAb (ATL-HPA023652) | |
| Datasheet | Anti RNF19A pAb (ATL-HPA023652) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti RNF19A pAb (ATL-HPA023652) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti RNF19A pAb (ATL-HPA023652) | |
| Datasheet | Anti RNF19A pAb (ATL-HPA023652) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti RNF19A pAb (ATL-HPA023652) |