Anti PDE11A pAb (ATL-HPA034560)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA034560-100
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$638.00
Gene Name: PDE11A
Alternative Gene Name:
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000075270: 99%, ENSRNOG00000024457: 99%
Entrez Gene ID: 50940
Uniprot ID: Q9HCR9
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | WB, IHC |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | VVNDLFEEQTDLEKIVKKIMHRAQTLLKCERCSVLLLEDIESPVVKFTKSFELMSPKCSADAENSFKESMEKSSYSDWLINNSIAELVA |
| Gene Sequence | VVNDLFEEQTDLEKIVKKIMHRAQTLLKCERCSVLLLEDIESPVVKFTKSFELMSPKCSADAENSFKESMEKSSYSDWLINNSIAELVA |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000075270 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000024457 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti PDE11A pAb (ATL-HPA034560) | |
| Datasheet | Anti PDE11A pAb (ATL-HPA034560) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti PDE11A pAb (ATL-HPA034560) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti PDE11A pAb (ATL-HPA034560) | |
| Datasheet | Anti PDE11A pAb (ATL-HPA034560) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti PDE11A pAb (ATL-HPA034560) |