Anti INPP5K pAb (ATL-HPA031044)
Atlas Antibodies
- Catalog No.:
- ATL-HPA031044-25
- Shipping:
- Calculated at Checkout
$478.00
Gene Name: INPP5K
Alternative Gene Name: SKIP
Isotype: IgG
Interspecies mouse/rat: ENSMUSG00000006127: 83%, ENSRNOG00000056954: 80%
Entrez Gene ID: 51763
Uniprot ID: Q9BT40
Buffer: 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative.
Storage Temperature: Store at +4°C for short term storage. Long time storage is recommended at -20°C.
| Product Specifications | |
| Application | WB |
| Reactivity | Human |
| Clonality | Polyclonal |
| Host | Rabbit |
| Immunogen | LVFAKYQHLPYIQILSTKSTPTGLFGYWGNKGGVNICLKLYGYYVSIINCHLPPHISNNYQRLEHFDRILEMQNCEGRDIPNILDHDLIIWFGDMNFRIEDFGLHFVRESIKNRCYGGLWEKDQLSI |
| Gene Sequence | LVFAKYQHLPYIQILSTKSTPTGLFGYWGNKGGVNICLKLYGYYVSIINCHLPPHISNNYQRLEHFDRILEMQNCEGRDIPNILDHDLIIWFGDMNFRIEDFGLHFVRESIKNRCYGGLWEKDQLSI |
| Gene ID - Mouse | ENSMUSG00000006127 |
| Gene ID - Rat | ENSRNOG00000056954 |
| Buffer | 40% glycerol and PBS (pH 7.2). 0.02% sodium azide is added as preservative. |
| Documents & Links for Anti INPP5K pAb (ATL-HPA031044) | |
| Datasheet | Anti INPP5K pAb (ATL-HPA031044) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti INPP5K pAb (ATL-HPA031044) at Atlas Antibodies |
| Documents & Links for Anti INPP5K pAb (ATL-HPA031044) | |
| Datasheet | Anti INPP5K pAb (ATL-HPA031044) Datasheet (External Link) |
| Vendor Page | Anti INPP5K pAb (ATL-HPA031044) |